Mijn Melk - Zo van ons land in je hand

Voor Mijn Melk werden we gevraagd om een campagne te maken die de connectie tussen boer en consument voelbaar maakt.
Want, bij Mijn Melk komt de melk direct van de boerderij in de winkel terecht, zonder tussenkomst van de gebruikelijke andere partijen.

Vanuit dat startpunt hebben we een commercial gemaakt waar de boerderij met behulp van animatie tot leven komt op de keukentafel. Met deze commercial verbinden we de wereld van de boer met verschillende genietmomenten. Van een heerlijk glas melk tot een kleurrijke yoghurt bowl. Zo van ons land in je hand.

Naast de commercial hebben we binnen de campagne ook posters, online banners en een video voor Mijn Melk boeren ontwikkeld.

Boer Reijer

Met meerdere generaties een bedrijf runnen, maar ook meegaan met de tijd? 
Voor Boer Reijer is dat geen probleem. Zijn boerderij heeft een van de laagste CO₂-uitstoten van veehouderijen in Nederland. Voor Mijn Melk trokken wij de kaplaarzen aan om een portret over Reijer Rotgans en zijn familie te maken.